S-Well Medikal Tül Peruk Blunt Bob Doğal & Gri Ombreli
Silk-Top Düz Kısa Doğal & Açık Platin Sarısı Ombreli Medikal Peruk
Silk-Top Düz Kısa Doğal & Açık Platin Sarısı Ombreli Medikal Peruk
Silk-Top Düz Kısa Doğal & Açık Platin Sarısı Ombreli Medikal Peruk
Silk-Top Düz Kısa Doğal & Açık Platin Sarısı Ombreli Medikal Peruk
Silk-Top Düz Kısa Doğal & Açık Platin Sarısı Ombreli Medikal Peruk

S-Well Medikal Tül Peruk Blunt Bob Doğal & Gri Ombreli

0,00
Fiyat : ₺3.226,36(KDV Dahil)

 • Silk-Top Düz Kısa Doğal & Gri Ombreli Medikal Peruk Ürün Özellikleri:

 • - Medikal peruklar içerisinde en doğal görünümlü peruklardır.
 • - %50 hava ve su geçirgenliği sağlar.
 • - Alt bölümdeki ipek tül sayesinde batma yapmaz.
 • - Cilt bölümleri %100 doğal görünür ve %100 gerçek saçtır.
 • - Saç, cildinizden çıkıyormuş görüntüsü verir.
 • - İstenildiği taktirde ön tül bölümde bant kullanılabilir.
 • - Ağırlık: 135-140 gr.
 • - Uzunluk: 30 cm.
 • -Ön kısım: 2 cm fransız tül.
 • - Esnek yapı ve 5 kademeli lastik ayarı.
 • - İç tül bölüm çift katmanlı.
 • - Görünmez düğüm.
 • - Kore tığlaması el işçiliği ve tres dikim.
 • - Boyanır, fön ve maşa uygulanabilir .

ADET

Artır Azalt

S-Well Medikal Tül Peruk Blunt Bob Düz Kısa Doğal & Gri Ombreli:
 

%100 Doğal görünümlü her yöne ayrılabilir Pixie Bop peruk modelimiz:
 

%100 doğal görünüm ve yumuşak bir dokuya sahiptir. %100 gerçek insan saçıdır. %100 insan saç olması, sizlere hafifliğini ve esnekliğini hissettirecektir. Kore tığ altyapılı peruklar her bir kadın için idealdir ancak özellikle saç dökülmesi olan kadınlar için çok daha kullanışlıdır. 'Tepe kısmı kore tığ ve el işçiliği olan peruklarda' saçlar, saç derisinden çıkan saçla aynı yönde dikey olarak tülün içinden geçerek dışarı çıkar.
 

Medikal Peruk kullanımı kimler için uygundur?
 

Kanser, alopesi, kemoterapi tedavileri veya diğer tıbbi durumlar nedeniyle saçını kaybeden kadınların kullanımı için uygundur. Saçınızı herhangi bir sebepten dolayı kaybettiyseniz üzülmeyin!
S-Well Peruk olarak 1999 yılından bu yana saç sorunu yaşayan kadınlar için yurt dışında ürettirmiş olduğumuz Blunt Bop Kore TIğ MEDİKAL PERUK modellerimizle sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.
 

Neden Kore Tığ işi ile üretilen altyapılı peruk?
 

3 katmanlı isveç tülü üzerine tek tek düğümlenen saçlar %100 el işçiliği olup her yöne ayrılabilmektedir. Medikal perukların alt yapısının tül olması hava akışını engellemediğinden terleme yapmaz. Satın almış olduğunuz herhangi bir medikal peruk ürünümüzü doğru şekilde uygulamanız durumunda takma saç kullandığınızı kimseler anlamayacaktır. Gerektiğinde peruğun iç kısımlarına klips ekleyerek kaymasını veya birisinin saçınızı çekme durumunda çıkmasını engelleyebilirsiniz. Kore Tığ işçiliğinin Monofilament alt yapılı peruklardan farkı üç katmanlı tül kullanılmasıdır. Tepeden bakıldığında saçların düğümleri görünmemekle birlikte cildinizden saç çıkmış gibi görüntü sunmaktadır. Her medikal perukda olduğu gibi bu modelimizinde ön kısmında 3 cm kadar monofilament kesilebilir tül bulunmaktadır. Uygulama yapıldıktan sonra alın genişliğinze göre ön kısımda bulunan tül bilirkişi tarafından kesilmelidir. İpek tepe olarak bilinen bu modelimiz monofilament alt yapılı medikal peruklara nazaran çok daha uzun ömürlüdür. 
 

Nasıl model verebilirim?
 

Her zaman farklı bir saç stili veya rengi istiyorsanız denemek için daha iyi bir zaman olamazdı. Belki de hep Doğal & Gri Ombreli saç rengiyle olmak istedin ya da belki her zaman düz saçlarının bukleler halinde olmasını diledin. Peruklarda seçenekler sınırsızdır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde model verebilirsiniz.
 

Nasıl bakım yaparım?
 

INSIGHT markasının üretmiş olduğu şampuanlar ile medikal peruklarınızı rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Medikal peruklar gerçek insan saçından hazırlanmış olduğundan kaliteli şampuanlar ile yıkamanız tavsiye edilir.
Kremli şampuan kullanmalısınız. Medikal peruk yapımında kullanılan saçlar cansız olduğundan kendiliğinden beslenmemektedir. Yumuşaklığını koruması ve cansızlaşmaması için saç serumları ile beslenmelidir.

 

Doğal & Gri Ombreli saç rengi kimlere yakışır?
 

Tüm bu soruların cevaplarını ve kendine yakışacak en uygun rengi bulmak için hemen tıkla! Açık çikolata kahve saç rengi, saçlara daha doğal ve modern bir görünüm vermektedir. Ürün açıklamamızda ürün görselleriyle beraber çok detaylı ve net görünen ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Diğer Monofilament alt yapılı ürünlerimiz için Tıklayın!
 

Satın alma sonrası :
 

“S-Well Peruk” mülkiyetinde bulunan http://swellperuk.com.tr/ sitesinden satın almış olduğunuz ve şikayete konu olan, garanti belgesi ile satılan ve arızalı veya bozuk olduğu iddiasıyla S-Well Peruk’a iade etmiş olduğunuz ürün veya ürünler bilirkişi tarafından incelenmekte olup, fabrika kaynaklı hata tespit edildiği takdirde garanti prosedürü kapsamında iadesi alınmaktadır. 
Satın almış olduğunuz ürünün size kapalı kutu şeklinde teslim edilmesinden sonra satın almış olduğunuz ürünü özenle koruma borcu size aittir. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan ambalajı yırtık, etiketsiz ve ezik olarak teslim almış olduğumuz ürünlerin S-Well Peruk tarafından garanti prosedürü kapsamında iade alınması mümkün olmayacaktır. Kargoyu teslim aldıktan sonra paket içerisinden çıkan ürünle sipariş etmiş olduğunuz ürün farklı ise ürün ambalajını açmadan etiketini koparmadan, ürünü garanti süresi olan 1 ay içerisinde faturanız ile birlikte adresimize gönderebilirsiniz. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişi tamamlamadan önce lütfen mesafeli satış sözleşmesini okuyunuz.

 

S-Well Peruk Garanti Paketinin Kapsamı
 

1) S-Well Peruk olarak üretici kaynaklı hataların işçilik masraflarının tamamını karşılar müşteriden ek bir ücret talep etmez.
2) Peruğun defolu olması durumunda onarımı yapılmak üzere faturası ile birlikte eksiksiz kargo firmasına teslim edilmelidir.
3) Paket içerisinden çıkardıktan sonra yıkama esnasında doğru şekilde yıkamanıza rağmen karışma dolaşma durumunda herhangi bir işlem yapmadan bize bildirmeniz
    gerekmektedir.
4) Medikal peruklar hassas ürünlerdir. Tarafımızdan önerilen şampuanlar ile yıkamaya özen gösterin. Marketlerde satılan şampuanlar peruğunuza zarar verebilir.

 

Garanti Paketinin Kapsamadığı Durumlar
 

1) Medikal peruk ürünlerimizde saç açıcı olarak bilinen 'oryal' , 'oksidan' gibi açıcıların kullanılmaması tavsiye edilir. Aksi taktirde garanti dışı olacaktır.
2) Ürün paketinden çıkarıldıktan sonra yıkanıp, fön çekilip, maşa yapılır ise kullanılmış varsayıldığı için iadesi kabul edilmeyecektir.
3) Medikal perukların alt yapısının tül olduğunu düşünürsek oldukça hassas bir işçiliğe sahiptir. Sert tarama işlemi yapılırsa dökülme ve saç kopmalarına sebep olacaksınız.
4) Medikal peruklara kesim yaparken çok dikkatli olmalısınız en ufak bir hatada geri dönüşü olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.
5) Satın almış olduğun ürünlerin 14 günlük değişim/iade süresi kargonun size teslim edildiği tarihten başlamaktadır.
6) Satın almış olduğunuz peruk ürünlerimizin renklerinde değişiklik yapmadan önce mutlaka bizlerden bilgi almalısınız. Bazı renklerimiz vardır ki akma yapmaması için renkleri
    fixlenmiştir. Gri renk, Gri ombreli ve Doğal & Gri Ombreli gibi renklerimizi satın aldıysanız orijinal renklerini kullanmanız gerekmektedir.
    Renk değişikliği yapılan peruklar garanti dışı sayılır.
7) Medikal peruklarınızı tararken dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunmaktadır. Tarama işlemine saçların uçlarından başlayarak yukarıdan aşağıya doğru taramalısınız. 
    
Aksi taktirde karışmasınıa sebep olursunuz, bu da saçların karışmasına ve garanti dışı kalmasına sebep olacaktır.
 
 
Benzer Ürünler
Sayfanızın Başlığı Başlığım sayfa içeriği
Here is the Area where Google fetches the part to be translated