S-Well Tesettür Orta Boy Peruk Sarı Balyajlı

S-Well Tesettür Orta Boy Peruk Sarı Balyajlı

0,00
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺295,01(KDV Dahil)
İndirimli : ₺227,58(KDV Dahil)

S-Well Tesettür Orta Boy Peruk Sarı Balyajlı Ürün Özellikleri:
- Saç uzunluğu: 45 - 50 cm.
- Saç ağırlığı: 180-190 gr.
- Ortadan ciltli ve kahküllüdür.
- Ayarlanabilir kancalı lastiklidir.
- Ham maddesi: 1.kalite fiber kanekalon.
- 100° - 120° kadar ısıya dayanıklıdır.
- Fön ve maşa uygulanabilir. 
- İpeksi ve pürüzsüz rahat taranır.
- %100 doğal gözükür - parlama yapmaz.

ADET

Artır Azalt

S-Well Tesettür Orta Boy Peruk Sarı Balyajlı:
 

%100 fiber kanekalon doğal görünümlü ortadan ayrımlı Tesettür peruk modelimiz:
 

%100 doğal görünüm ve yumuşak bir dokuya sahiptir. %100 fiber kanekalon saçıdır. %100 fiber kanekalon saç olması, sizlere hafifliğini ve esnekliğini hissettirecektir. Ortadan ayrımlı altyapılı peruklar her bir kadın için idealdir ancak heryöne taranamaması bazı kullanıcılar için uygun olmayabiliyor. Ortadan ayrımlı tepe kısmı ciltli olan peruklarda saçlar, saç derisinden çıkan saçla aynı yönde dikey olarak cildin içinden geçerek dışarı çıkar. Buda peruğun doğal görünmesini sağlar.
 

%100 fiber kanekalon tesettür peruk modeli kullanımı kimler için uygundur?
 

Tesettür peruk modeli bir zamanlar oldukça çok tercih edildiği gibi günümüzde de kullanılmaya devam ediyor. Saçınızı herhangi bir sebepten dolayı kaybettiyseniz üzülmeyin! Saçsızlık sorunu yaşan kadınlar için de oldukça kullanışlı olan bir çok modellerimiz mevcut. Kanekalon peruk kullanımında saçı olmayan kadınların peruk bonesi kullanması gerekemektedir. 
S-Well Peruk olarak 1999 yılından bu yana saç sorunu yaşayan kadınlar için yurt dışında ürettirmiş olduğumuz %100 Kanekalon peruk modellerimizle sizlerin saç sorununu ortadan kaldırmak için ivedilikle çalışıyoruz.
 

Neden %100 fiber kanekalon peruk?
 

%100 Fiber Kanekalon perukların alt yapısının hava geçirebiliyor olması hava akışını engellemediğinden terleme yapmaz. Satın almış olduğunuz herhangi bir peruk ürünümüzü doğru şekilde uygulamanız durumunda takma saç kullandığınızı kimseler anlamayacaktır. Gerektiğinde peruğun iç kısımlarına klips ekleyerek kaymasını veya birisinin saçınızı çekme durumunda çıkmasını engelleyebilirsiniz.
 

Nasıl model verebilirim?
 

Her zaman farklı bir saç stili veya rengi istiyorsanız denemek için daha iyi bir zaman olamazdı. Belki de hep küllü kumral saç rengiyle olmak istedin ya da belki her zaman düz saçlarının katlı kesimli haraketli halde olmasını diledin. Peruklarda seçenekler sınırsızdır. Dilediğiniz zaman dilediğiniz modeli satın alıp saç modelinizi değiştirebilirsiniz. Satın almış olduğunuz peruklara saç şekillendirici maşalar ile kıvırcık veya dalgalı şekiller verebilirsiniz. Fiber kanekalon peruklara fön veya maşa ile şekil verebiliyorsunuz ancak gerçek saçlardan farklı olarak fiber kanekalon saçlar sıcakken değil soğuduktan sonra şekil alabilmektedirler.
 

Nasıl bakım yaparım?
 

SHOTLEX markasının üretmiş olduğu şampuanlar ile %100 Fiber Kanekalon peruklarınızı rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Kanekalon peruklar gerçek insan saçı olmadığından kaliteli ve kremli şampuan kullanmanızı gerektirmez. Yıkamadan önce geniş dişli bir fırça ile taramanız tavsiye edilir. Peruğunuzu su dolu bir leğene yatırıp kremli şampuan ilave ederek köpürtün. 2 Dakika beklettikten sonra peruğun tepe kısmından tutarak yukarıdan aşağıya doğru sıvazlayınız. Birkaç kere tekrarladıktan sonra aynı şekilde durulama işlemine geçiniz. Yıkama esnasında kesinlikle peruğu çitilemeyin! Gerçek saç olmadığı için kiri üzerinden daha çabuk atmaktadır.Yıkama işlemi bittikten sonra kurutma işleminde peruğun sadece iç kısmını yani filesini kurutmak için fön kullanınız. Satın almış olduğunuz Peruk Kanekalon malzemeden üretildiğinden kısa sürede kuruyacaktır.
 

Long bob peruk saç modeli kimlere yakışır?
 

Tüm bu soruların cevaplarını ve kendine yakışacak en uygun rengi bulmak için hemen tıkla! 
Ürün açıklamamızda ürün görselleriyle beraber çok detaylı ve net görünen ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

 

Satın alma sonrası :
 

“S-Well Peruk” mülkiyetinde bulunan http://swellperuk.com.tr/ sitesinden satın almış olduğunuz ve şikayete konu olan, garanti belgesi ile satılan ve arızalı veya bozuk olduğu iddiasıyla S-Well Peruk’a iade etmiş olduğunuz ürün veya ürünler bilirkişi tarafından incelenmekte olup, fabrika kaynaklı hata tespit edildiği takdirde garanti prosedürü kapsamında iadesi alınmaktadır. 
Satın almış olduğunuz ürünün size kapalı kutu şeklinde teslim edilmesinden sonra satın almış olduğunuz ürünü özenle koruma borcu size aittir. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan ambalajı yırtık, etiketsiz ve ezik olarak teslim almış olduğumuz ürünlerin S-Well Peruk tarafından garanti prosedürü kapsamında iade alınması mümkün olmayacaktır. Kargoyu teslim aldıktan sonra paket içerisinden çıkan ürünle sipariş etmiş olduğunuz ürün farklı ise ürün ambalajını açmadan etiketini koparmadan, ürünü garanti süresi olan 1 ay içerisinde faturanız ile birlikte adresimize gönderebilirsiniz. Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişi tamamlamadan önce lütfen mesafeli satış sözleşmesini okuyunuz.

 

S-Well Peruk Garanti Paketinin Kapsamı
 

1) S-Well Peruk olarak üretici kaynaklı hataların işçilik masraflarının tamamını karşılar müşteriden ek bir ücret talep etmez.
2) Peruğun defolu olması durumunda onarımı yapılmak üzere faturası ile birlikte eksiksiz kargo firmasına teslim edilmelidir.
3) Paket içerisinden çıkardıktan sonra yıkama esnasında doğru şekilde yıkamanıza rağmen karışma dolaşma durumunda herhangi bir işlem yapmadan bize bildirmeniz
    gerekmektedir.
4) Fiber kanekalon peruklar hassas ürünlerdir. Tarafımızdan önerilen şampuanlar ile yıkamaya özen gösterin. Marketlerde satılan şampuanlar peruğunuza zarar verebilir.

   

Garanti Paketinin Kapsamadığı Durumlar
 

1) %100 fiber kanekalon peruk ürünlerimizde boyama işlemi yapılmamaktadır. Boya işleminin yapılıp yapılmamasını denemiz durumunda ürün garanti dışı olacaktır.
2) Ürün paketinden çıkarıldıktan sonra yıkanıp, fön çekilip, maşa yapılır ise kullanılmış varsayıldığı için iadesi kabul edilmeyecektir.
3) Sert tarama işlemi yapılırsa dökülme ve saç kopmalarına sebep olacaksınız.
4) Fiber Kanekalon peruklara kesim yaparken çok dikkatli olmalısınız en ufak bir hatada geri dönüşü olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.
5) Satın almış olduğun ürünlerin 14 günlük değişim/iade süresi kargonun size teslim edildiği tarihten başlamaktadır.

6) Fiber kanekalon peruklarınızı tararken dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunmaktadır. Tarama işlemine saçların uçlarından başlayarak yukarıdan aşağıya doğru taramalısınız. 
    
Aksi taktirde karışmasınıa sebep olursunuz, bu da saçların karışmasına ve garanti dışı kalmasına sebep olacaktır.
 

 

Temizlik:

 

Benzer Ürünler
Sayfanızın Başlığı Başlığım sayfa içeriği